Jak ubierać się stylowo?

dziewczyna2

Styl i klasa, to coś, o czym marzy każda kobieta. Kiedy wyglądamy ładnie, nasz strój jest odpowiednio skomponowany a dodatki podkreślają nie tylko jego walory, ale także i nasze, wtedy czujemy się rewelacyjnie. W dużym stopniu, stylowy wygląd poprawia też naszą samoocenę. Powstaje jednak pytanie: jak się ubierać, aby wyglądać stylowo i co to właściwie znaczy?

Jesteś fajna, pamiętaj o tym!

Twój ubiór bardzo wiele mówi o tobie. To zasada, o której trzeba koniecznie pamiętać, kiedy komponujemy stylizację. Musimy wiedzieć przede wszystkim to, co najbardziej nam pasuje i w czym czujemy się dobrze. Tym właśnie definiujemy nasz styl. Dla przykładu, jeśli lubimy nosić spodnie, to niech to nie będą jedne spodnie przez cały tydzień, a przynajmniej kilka ich par. W ten sposób w znacznym stopniu różnicujemy nasz wygląd, a tym samym urozmaicamy styl. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o kobiety, które preferują spódnice. Spódnica nie zawsze musi być krótka. Jeśli wiemy, że do naszej sylwetki lepiej pasuje długa spódnica, to nie wahajmy się tego pokazać poprzez nasz styl.

Stylowy wygląd, nie zawsze znaczy drogi

Dla wielu kobiet stylowy wygląd budzi skojarzenia z tym, ze musi być on drogi. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy wyglądać stylowo, wcale nie ma potrzeby kupowania drogich ubrań. Wystarczy czasem dokładnie przejrzeć swoją szafę. Czasem jesteśmy w stanie z tego, co już posiadamy wykreować fajną stylizację, która w pełni będzie oddawała nasz styl ubioru. Dodatkowo, będziemy się także czuły lepiej, ponieważ będziemy nosić ubrania, które nam w stu procentach pasują – nie tylko ze względu na naszą sylwetkę, ale też na komfort ich noszenia. Jeśli zatem nie lubimy szpilek, to wcale nie musimy ich nosić. Sportowe obuwie też może podkreślać stylowy wygląd. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o ubrania. Jeśli dobrze wyglądamy w stroju sportowym, to po co na siłę próbować nosić szpilki i sukienki? Będziemy się wówczas czuły bardzo niekomfortowo, a co gorsza, strój nie będzie podkreślała w dostateczny sposób tego, kim jesteśmy. Styl definiuje bowiem też niejako nasz charakter i o tym powinnyśmy pamiętać w pierwszej kolejności.