Jakie spodnie najlepsze dla puszystych?

spodnie5

Waga stanowi zawsze duży problem, zwłaszcza gdy przywiązujemy dużą wagę do wyglądu i nie pozwala nam spojrzeć w lustro spokojnie. Jak się powinnaś ubrać, jeśli jesteś gruba? Można wybierać spośród wielu różnych stylizacji. Ważne jest, żeby uniknąć pewnych drobnych błędów, które zaszkodzą twojemu wrażeniu.

Rady stylisty

Ciało kobiety jest ciałem, które powinno być powodem do dumy. Starajmy się więc nie modyfikować go na siłę i nie zamęczać się drakońskimi ćwiczeniami oraz dietami. Przede wszystkim nauczmy się żyć z naszymi dodatkowymi kilogramami z uśmiechem. Następnie przeorganizujmy naszą garderobę. Postawy na ciemne kolory zwłaszcza jeśli chodzi o spódnice oraz spodnie. Taki zabieg optycznie wyszczupli figurę zwłaszcza w punktach krytycznych takich jak biodra i brzuch.

Biodrówki czy wysoki stan?

Nadrzędna myśl, która powinna kierować nami przy wyborze spodni, to utrzymanie w ryzach oponki oraz brzuszka. Idealne spodnie dla puszystej to na pewno nie biodrówki. Jest to niestety owoc zakazany, ponieważ takie spodnie nie utrzymają boczków w ryzach. Idealne będą natomiast spodnie z wysokim stanem – ukryją to co trzeba i przy okazji ładnie uformują talię. Jeśli chodzi o nogawki – mamy tutaj większą dowolność: mogą być w stylu cygaretek albo proste na całej długości. Stanowczo odradzamy długość 3/4 oraz odsłaniające kostkę. Spodnie typu skinny czyli bardzo przylegające nie będą odpowiednie. Kolejny fason, z którego należy zrezygnować, zwłaszcza w porze letniej, to oczywiście krótkie spodenki. Obcisłych jeansowych szortów zupełnie nie należy brać pod uwagę. Lepiej postawić na długą zwiewną spódnicę albo spodnie wykonane z naturalnych materiałów takich jak len, który jest bardzo modny w ostatnich sezonach.

Odzież Plus Size

Oczywiście można poszukać marki, która oferuje spodnie typowo dla osoby puszystej czyli w rozmiarach między XXL – XXXL. Takie kolekcje posiadają specjalne kroje, w których można poczuć się kobieco niezależnie od wagi. Dodatkowo są wykonane z odpowiednich materiałów i zgodnie z aktualnymi trendami mody.