Jakie wybrać wyszczuplające sukienki dla puszystych?

sukienka7

Kobiety z nadwagą często czują się niepewnie w konfrontacji ze swoim ciałem. Pierwsza reakcja to chęć ukrycia się za kolejnymi warstwami tkaniny ciężkich materiałów. Twoja waga nie powinna stanowić przeszkody dla nikogo, żeby pięknie wyglądać. Wypróbuj niestandardowe kolory, w których ci do twarzy oraz wybierz ekstrawaganckie ciekawe akcesoria. Jeśli to zrobisz, będziesz mogła spojrzeć w lustro i zobaczyć jaka jesteś piękna. Moda to sfera eksperymentów, dlatego osoby puszyste mogą tutaj dużo zyskać.

Wyszczuplające fasony

Na co zwrócić uwagę, żeby wybrać wieczorowe sukienki wyszczuplające dla puszystych? Oprócz oklepanych wzorów w paski, które przecież nie są lubiane przez wszystkich, można zwrócić uwagę na niektóre wstawki i dekoracje. Jednym z nich jest np. pionowy koronkowy żabocik poprowadzony przez całą długość sukienki. Taki zabieg optycznie wysmukli sylwetkę, która wtedy wyda nam się szczuplejsza niż jest w rzeczywistości. Ciekawe są także inne rozwiązania w stylu rozmaitych asymetrycznych drapowań na wysokości talii, falban czy kokard. Takie zabiegi urozmaicają kreację, podkreślają talię i bardzo ładnie budują całą sylwetkę. Sprawdzony fason to spódnice rozkloszowane, które rozszerzają się stopniowo do dołu. Również kroje szyte ze skosa będą prezentowały się dobrze.

Ciekawe projekty

Sukienki dla puszystych, które zrobią wrażenie, to z pewnością projekty z pazurem. Może to być zastosowanie przezroczystych siateczkowych wstawek przy dekolcie, albo na rękawach. Bardzo modne są również zamki. Wstawione skośnie w newralgicznych miejscach będą nie tylko zdobiły sukienkę, ale znakomicie optycznie wyszczuplą sylwetkę. Warto zwrócić uwagę także na sukienki, które posiadają koronkowe wstawki umieszczone na bokach. Takie zestawienie materiału podstawowego oraz koronki jest bardzo efektowne i stosuje się je często nie tylko w sukienkach dla puszystych.

Bielizna ślubna i nie tylko. Zobacz promocje!

Co pod sukienką?

Jeśli chcesz, żeby twoje ciało było bardziej smukłe, wtedy z pomocą przychodzi także bielizna wyszczuplająca. Utrzyma w ryzach niechciane fałdki na biodrach i brzuchu, a także pośladki. Pod sukienkę możesz założyć całą wyszczuplającą halkę. Tego typu rzeczy wykonane ze specjalnej cienkiej tkaniny, które dobrze współpracuje z ciałem podczas tańca. Nie zsuwa się i nie krępuje ruchów.