Moda damska na wiosnę

dziewczyna1

Wiosna to czas, kiedy wszystko stopniowo budzi się do życia. Na drzewach pojawiają się pierwsze pąki kwiatów, trwa zaczyna się zielenić a wszelkie zwierzęta powstają z zimowego snu. Wiosna to także czas porządków, nie tylko w samym mieszkaniu, ale także w szafach. Chowamy ciężkie zimowe buty i wyciągamy obuwie wiosenne. Nie każda kobieta jednak wie, jak ubrać się wiosną i na co należy zwrócić szczególną uwagę wybierając najlepszą dla nas stylizację wiosenną. Musimy bowiem pamiętać o tym, ze wiosna to czas radosny. Dobrze jest zatem podkreślać tę radość także za pomocą naszych ubrań.

Kurtki do szafy, wyciągamy żakiety i prochowce

Wiosną królują różnego rodzaju płaszcze. Najbardziej popularne to te, pochodzące od prochowców. Zazwyczaj wykonywane są one z dość lekkiego materiału, a to, co je charakteryzuje, to możliwość przewiązania w pasie paska. Warto też zwrócić uwagę na nie mniej popularne tzw. „dwurzędówki” Te płaszcze z kolei wyróżniają dwa rzędy guzików, z czego zapinamy płaszcz tylko na guziki z pierwszego rzędu. Płaszcze te są idealne niemalże dla każdej sylwetki i możemy je dostać w różnych kolorach – od beży i brązów po jasne pastele.

Półbuty do ataku!

Moda damska na wiosnę, to jednak nie tylko płaszcze ale też obuwie. Dobrze jest zatem wiedzieć, jakie buty są wiosną najmodniejsze. Klasyką są różnego rodzaju czółenka – czy te na koturnie, czy też na małym obcasie. W takich butach zawsze będziemy wyglądały modnie i elegancko, a także będą one idealne do każdego stroju – zarówno tego bardziej formalnego jak i tego na co dzień. Wiosną dobrze jest też pomyśleć o butach sportowych, których także mamy niemały wybór. Obuwie sportowe wiosną przydaje się szczególnie, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia lub po prostu dużo spacerujemy.

Przeróżne modele czółenek na stronie http://oladi.pl/promocja-czolenka/ – wybierz swoje ulubione obuwie.

Nie zależnie od tego, jaka moda na wiosnę w danym momencie panuje, musimy czuć się w naszych stylizacjach komfortowo i wygodnie. Ważne jest także to, aby dobierać ubrania stosownie do naszych upodobań. Ich nadrzędnym zadaniem jest bowiem nie tylko to, by ładnie wyglądały, ale też przede wszystkim, podkreślały nasz naturalny wdzięk.