Ubrania dla niskich dziewczyn – czego NIE nosić?

dziewczyna4

Nie każda kobieta może poszczycić się tym, że jest wysoka. Niektóre kobiety są bowiem bardzo niskie i w pewnym momencie ich wzrost może okazać się problematyczny. Nie jest bowiem wcale prostą sztuką dobranie odpowiedniego stroju dla osoby niskiej. Nie każdy wie, czego się wystrzegać i jakie ubrania działają na niekorzyść niskich kobiet. Czasem bowiem przez taką właśnie niewiedzę, możemy wyrządzić sobie więcej krzywdy aniżeli pożytku.

Unikaj długich spódnic

Absolutną podstawą, jeśli chodzi o ubiór dla niskich dziewczyn, jest całkowity zakaz noszenia długich spódnic. Takie ubrania dla niskich dziewczyn, działają bardzo niekorzystnie na ich sylwetkę. Sylwetka ta optycznie się skraca i mimo iż całe założenie długiej spódnic opierało się na tym, by optycznie nas ona „wydłużyła”, to jest ono błędne. Długie spódnice i sukienki są absolutnie niewskazane dla kobiet o niskim wzroście.

Jeśli spodnie, to raczej wąskie

W przypadku ubrań dla niskich dziewcząt, musimy tez wykluczyć różnego rodzaju szerokie spodnie. Podobnie jak długie spódnice, będą one bardzo niekorzystnie wpływały na całkowity odbiór naszej sylwetki. W szerokich i luźnych spodniach, nasza figura będzie wydawać się nie tylko krótsza a co za tym idzie, także i niższa, ale też krępa. Szerokie spodnie dla niskich dziewczyn, to nie jest dobry wybór. Więcej wyrządzimy sobie szkody nosząc takie ubrania, aniżeli pożytku.

Tutaj znajdziesz golfy damskie – oladi.pl, które pasują do każdych spodni.

Zrezygnuj z butów na płaskiej podeszwie

Będąc niskim, chcemy optycznie wydłużyć naszą sylwetkę. Niestety, buty na płaskim obcasie, w żadnym stopniu nam w tym nie pomogą. Jeśli założymy takie obuwie, nasza sylwetka w najlepszym wypadku pozostanie bez większych zmian optycznych. W najgorszym zaś, optycznie ją skrócimy. Ubiór dla niskich dziewczyn, przede wszystkim powinien wydłużać ich sylwetkę w taki sposób, aby optycznie wydała się ona wyższa. Zakup odpowiedniego ubrania dla niskich kobiet, jak same widzicie, wcale nie jest taki prosty. Dobrze jest zatem pamiętać o radach, które zostały tutaj opisane.